پسران مکران
چابهار کنارک نیکشهر
                                                                 
آخرین مطالب
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 291196
چهارشنبه 8 تیر‌ماه سال 1390 :: 10:51 ::  نویسنده : غفوری

دانشگاه بین المللی چابهار اولین دوره آموزشی خود را در سطح کارشناسی با همکاری دانشگاه لندن و از طریق برنامه‌های خارجی (ExternalPrograms) آن دانشگاه آغاز نموده و در حال حاضر توسط سه کالج اقتصاد وعلوم سیاسی لندن (London School of Economics and Political Science) و گلداسمیت (Goldsmiths) و رویال هالووی ( Royal Holloway ) راهبری می گردد. 

این دانشگــاه در حـال حاضـر در ده رشتــه تحصیلــی در مـقطـع کــارشنـاسـی فعـالیت مـی نماید، که تحصیل موفقیت آمیز در هر یک از این دوره ها منجر به اخذ مدرک کارشناسی می شود. هشت رشته با همکاری دانشگاه لندن ارایه و امتحانات آن  در پایان سال تحصیلی توسط همان دانشگاه برگزار و ارزیابی شده و در نهایت مدرک کارشناسی نیز توسط دانشگاه لندن اعطاء می گردد. بعلاوه پس از معادل سازی، یک مدرک کارشناسی توسط دانشگاه چابهار نیز به فارغ التحصیلان اعطاء می گردد.

دو رشته با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران طی چند دوره ارائه گردیده که  به فارغ التحصیلان آن مدرک مشترک دانشگاه بین المللی چابهار- دانشگاه علم و صنعت ایران اعطا می گردد.

 IUC  در مسیر توسعه ارتباطات بین المللی آموزشی می کوشد تا به فراخور امکانات و برنامه ها ارتباطات آموزشی را در سطح دیگر دانشگاههای معتبر خارجی و داخلی گسترش دهد. در همین راستا ایجاد رشته های کارشناسی ارشد و دکترا به ویژه در زمینه های نو و متناسب با نیازمندیهای علمی تخصصی کشور از فعالیت های توسعه آموزشی دانشگاه محسوب می شود.آموزش کلیه واحدها در دانشگاه بین المللی چابهار به زبان انگلیسی انجام می شود و در زمینه تدریس و آموزش عالی، IUC تلاش می‌کند تا تحصیل با کیفیت مطلوب را برای دانشجویان فراهم کند تا سطح علمی دانشجویان را از نظر حرفه‌ای، فکری و اجتماعی ارتقاء بخشد.